Reply on: david1 #215240:
Okrem 30T chýbajú aj vodiči. Už dnes sa (aj u električiek) stáva, že celú službu hradí ZV. A to sa otvorí trať do Petržalky, čo bude znamenať zvýšenú potrebu vodičov.. A okrem toho je otázka, či miera redukcie na prázdniny oproti školskému roku sa rovná rozdielu potreby dovoleniek v lete oproti školskému roku. A okrem toho sú tam aj víkendy, kedy redukcia v CP oproti obdobiu do júna nie je žiadna, ale dovoleniek oproti školskému roku je viac...
david1
Tak ju mohli nechať jazdit okruhom cez tunel. Kapacitne by stačili aj kačky. Ostalo by spojenie bez prestupu.