Koxo...idem dnes na biku na Zel.Studnicku a zrazu pocujem dake neobvykle zvuky za mnou na zastavke..tak sa kuknem a co nevidim... klbova Karosa 2204!! Som myslel ze asi zle vidim, lebo v zivote som na linke 43 (ex.33) klbovy autobus nevidel, potom ze asi to bude zalozak, ale mal fsade tabule takze to zalozak nebol (a to neni vikend ale obycajny den!)...Tak rychlo som sa otocil domov pre fotak a pekne som si ju tam pofotil, bo to sa len tak nevidi kazdy den :))
Kockac
Robin #2139): 21Tr su naozaj velmi dobre (kedysi som sa na nich raz viezol v Brne) a su to jedny z mala ceskych vozov, ktore su aj dost vysoke... Cim chcem naznacit to, ze vobec nechapem onen syndrom ceskoslovenskych konstrukterov, ktori zjavne v zivote nevideli vysokeho cloveka. (Teda ak odmyslim T6A5 a par dalsich.) V Ikarusoch a Tambusoch mozem v pohode stat aj narovnany...