Reply on: Solider #214615:
To plati v situaciach kedy sa neda do laveho pruhu zaradit za ZST Nove Mesto. Viem ze nastavaju, ale rozhodne nie su stale a vodici ilegalnu jazdu v pravom pruhu praktizuju aj v pripade ak by sa vlavo kludne zaradit mohli.
Solider
Signál by bol riešený tak, že smer od Tomášikovej by mal plnú zelenú, doplnková šípka by sa zrušila. Náklady minimálne až žiadne.