Reply on: pharel #214603:
Hej, len ked sa zajtra vsetci rozhodnu ze sa im nechce cakat a oni maju mat prednost, tak dopadneme ako sme nechceli. Zijeme v spolocnosti ktora by mala uznavat nejake dane pravidla aj ked sa nam na 100% nepacia. Opacnou alternativou je potom anarchia. Vodic auta nikoho neohrozil, kedze isiel vo svojom pruhu a nemal nikomu davat prednost. Ak sa vodic autobusu spoliehal na to ze sa mu tam v rozpore s pravidlami cestnej premavky narve, tak pripadne problemy ak sa mu to nepodari su jeho vina.
Mikimaus
http://www.cas.sk/clanok/408242/citatel-v-soku-z-manevru-sofera-bratislavskej-mhd-takto-jazdi-vodic-s-autobusom-plnym-ludi/