Reply on: eMDi #211891:
Mne naozaj Humenne nie je potrebne predstavovat, v rokoch 2014-2015 som tam stravil pomerne vela casu. A nezhodneme sa. Ale o to ci je to pekne mesto a ci su tam prijemni ludia nejde, ja som narazal na to ze v tom regione uz su pomerne standardom take balkanske riesenia (mam toho nafoteneho pomerne dost :)).
Peon
Takže ak v smere na ASMN autobus ide tadiaľ po nadjazde ponad železničnú trať, tak v opačnom smere tam prečo nestojí? Veď linka 53 jazdiaca v tom úseku po rovnakej trase má tú zastávku v oboch smeroch...
Či v smere na Čiernu vodu ide Slovak Lines naďalej cez staré železničné priecestie neďaleko ŽST Vajnory alebo to záleží od vodiča? Ja som pred pár mesiacmi v smere na Čiernu vodu išiel so Slovak Lines a išiel nadjazdom.
Ktorá cesta je pre verejnú dopravu vhodnejšia s prihliadnutím na dopravné zápchy? Minimálne poobede stoja 53-ky v zápche pri nadjazde (ak sa nič nezmenilo). A 525-ka jazdiaca cez staré priecestie zase býva zdržaná na starej ceste smer Senec až kým neodbočí na Vajnory - a potom na starom priecestí cez hlavnú trať ju môžu zdržať železničné závory... Tak kadiaľ je ísť lepšie?