Reply on: S499.1023 #211283:
Nebude, lebo Bratislava je rozdelena medzi dve zony. Navyse casova platnost listkov je nastavena tak, ze by mala stacit na takmer akukolvek cestu cez prislusny pocet zon - ide v podstate len o nejaky limit zabranujuci opakovanym cestam na jednorazovy listok.
TomJ
Príklad: Idem z Modry do Bratislavy - busom do Šenkvíc a odtiaľ vlakom. Na zóny 100+101 mám PCL, takže potrebujem lístok na tri zóny (530, 520, 510). Ak mám pri sebe papierový lístok na tri zóny, tak pri nástupe do busu v Modre si ho normálne označím a platí mi až do BA, že? Čo mám v takomto prípade povedať pri nástupe vodičovi?
A ak si kupujem lístok u vodiča SL, tak mu poviem, že idem do Šenkvíc na stanicu, ale potrebujem lístok aj na zóny 520 a 510, lebo prestupujem na vlak do BA?