Reply on: 810zssk #210990:
2. Podľa mňa si nemusí. Dopravcovia pod hlavičkou IDS ponúkajú zákaznikovi že ho odvezú z bodu A do bodu B za určitý čas a cenu. Zákazník si podla ich CP vyberie službu (lístok), ktorý mu vyhovuje a zaplatí ho. To že dopravca nedodrží CP už nie je vina zákazníka a preto by nemal znášať dodatočné náklady na cestu.
Lebo elektricenku na zony 100+101 mozes u SL vyuzivat uz od 1.6.2015
Valec
http://www.dpb.sk/_media/file/Cestujeme_2015_IDS_BK.PDF
http://www.dpb.sk/_media/file/Cestovne%20listky_2015_IDS%20BK.PDF