Reply on: Peon #209692:
Hej, bezna medzinarodna tarifa z automatov vydat nejde.Najlacnejsi listok na tej trase je EURegio Slowakei, ktory je spiatocny a v cene zahrna MHD v Bratislave.
.. takže som bol OK
... len dúfam že sedeli pri mne pekné slečny
len ako mal som jemne vypité iba.. ale bolo to tým že som 3 dni poriadne nespal...
ale len som si v kľude driemkal..
dík
Gryzly65