Reply on: Ibiza #208393:
Z toho to praveze vobec nevyplyva a myslim ze rovnako zle to pochopil clovek co to potom napisal do nejakeho clanku. Predpokladany termin podla mna neznamena ze sa to bude robit cele tri roky, ale ze sa to bude realizovat niekedy v tom obdobi. Este sa len robi EIA, neverim ze uz maju stanoveny presny termin na realizaciu.
Stenly
Prečo nie je v ankete o najkrajšiu celovozidlovú reklamu aj možnosť "Žiadna"?
Hneď mi napadá aj podotázka. Platí vám Recar za to že takýmto spôsobom popularizujete ich produkty, ktoré každého otravujú?
Vopred ďakujem za odpoveď.
Stano