Reply on: richardhudec #208212:
Tým som chcel povedať, že keď štát bude súťažiť dopravcov na jednotlivé trate, súkromníci sa tam veľmi radi pohrnú, lebo je to takmer bezrizikový biznis s čistými peniazmi. Ale hlúpi nie sú, aby išli na linku, kde sa vozia piati robotníci s režinkami u ZSSK bez dotácií.
Taktiez vydavaju na pockanie.
DarkSymphony
sa budem divit, ked mi to este operator spoplatni... nerozumiem preco... neviem ci to mam riesit cez DP ale myslim skor asi cez operatora ked neprisla spatna SMS