Reply on: 810zssk #205587:
A čo by si teda navrhoval?Súhlasím s tým, že je tam veľká diera, ale zas reálne, koľko ľudí bude mať záujem doraziť do do BA o 2:05?
Hoci nepredpokladam ze niekoho napadne tu linku (a celkovo zvazok liniek na JRC) upravit tak nech to cele dava ako-tak zmysel.
Michal111
Každopádne, cestujúcich na 91 a 191 v posledných rokoch dosť pribúda, takže kĺby by som určite cez pracovné dni už nemenil.