Reply on: Peon #205563:
ono síce by s ahodili inde možno, ale keďže tie obehy sú divné dakedy, tak dakedy ide preplnená súprava a občas totálny opakminule nadávlai že prečo zo žiliny jazdí CityElephant v okolí Bratslavy ale ako som videl nebol nikdy preplnený...
30T na Zlate piesky ist moze.
TTV01
Ostatné tj 671.011-671.015 sú NZ majú lepšie sedačky a obrazovku.
minulé GDV na 4604 chodila 671 /teraz Push-Pull tuším o 60 miest viac ako 671/ a chodil riadne plný.
https://sites.google.com/site/knihajazd/671-1
PP sú v sekcií: 263, 36x ZSSK