Reply on: TTV01 #205501:
skusenosti z Prahy hovoria, ze taketo pravidlo fungovat nebude ?
tak im zavolaj, že stojí čierna X6 v BUS pruhu na Šancovej, prípadne na tri-štyri vozidlá nemenovanej TAXI služby na Kollárovom námestí, ktoré stoja na jednom vyhradenom mieste tak, že blokujú celý chodník ?
(teda, pri objektivnej zodpovednosti a neznamosti pachatela (vodica) je majitel, a to je ina kapitola). Ak sa nezhodnu ucastnici na zavineni, je tu stale policia. Takze stale nevidim dovody.
fanatikmhd
Cela debata vzkrsla preto, pretoze po inej debate v inom meste kde dispecing NEMA majaky tvrdili, ze to jednoducho nejde. Ze to je nezakonne, a ze prave DPB to ma nejak "vyfajcene" ze moze uzivat. Preto som hladal tu vynimku.
dakovala obom za spolupracu!