Reply on: Solider #201639:
Napriek tomu neverim ze pri ZSSK by doslo k zavedeniu takeho CP aky je tam dnes - mimochodom, cisty 30 minutovy interval nemaju nikde v SR (ani len na koridoroch), cokolvek pod hodinu sa uz riesi nahodnym intervalom.To ovsem neznamena ze chyba je na strane ZSSK, samozrejme ze aj oni by vedeli robit tu dopravu lepsie keby si tam stat objednal taky rozsah vykonov ako u RJSK.
dupe
8:28 - príchod na zastávku Farského, plno ľudí, 95 už dlho nešla - určite pôjde za chvíľu.
8:42 - vyťahujem mobil a pozerám virtuálnu zastávkovú tabuľu, najbližší odchod v smere Nám. Ľ. Štúra o 11 minút. Idem radšej 99 + 96
8:55 - Zo zastávky Bosáková sledujem či sa v diaľke zjaví nejaká 95-ka. Stále nič. Nastupujem do 96-tky a odchádzam.
To ako vážne viac ako pol hodinu nešiel ani jeden spoj? Vynechali 4 vozy, alebo rovno 5?
?