Reply on: 810zssk #201510:
výsledok vidíš napr. vo výprave 25.7. - 6010 na L8/8, myslím, že podobných kiksov bolo viacej, ale nechce sa mi ich teraz dohľadávať ? a čo sa týka poznámky " Zbytocna funkcia ktoru by niekto musel programovat.", ja osobne v tom žiadny problém nevidím...
trolejbus6207
inak to automatizované preberanie výpravy je na jednej strane super krok dopredu, na druhej strane tam občas vyskočí riadny úlet, ako napríklad 6010 na L8/8(25.7.) ?