#1979 : nehoda sa stala pri Moravskom Svatom Jane. Vodic obisiel rampy a snazil sa prejst pred IC-ckom, ktore islo okolo 140 km/h. Nestihol. Auto vraj dokonca vybuchlo. Rychlik zabrzdil na 740 metroch a vodica zbierali na celej brzdnej drahe.
Vodic to este raz skusil rozbehnut, ale s tym istym trhnutim ...
a jednotka. Uz som sa tesil ako budu ludia nadavat, ale vodic asi odpojil druhy voz od napajania (alebo co spravil) a uz bez problemov sa pohol.
... cool. Mozno by to stalo aj za fotku.

Prva suprava (78xx) v utorok pri Propeleri a druha (79xx) v piatok v Karlovke.
bigmac
Nemáš to trošku pomýlené s tými T4D na Štrbskom Plese? T4D je to isté čo T3, len šírka vozu je 2,2m.
Existuje k tomu aj prívešák B4D, len určite v Tatrách niečo také nenájdeš, tak si láskavo oprav údaje pod fotkami v galérii.