Reply on: Author #197337:
Jasné, na základe prvého dňa sa to hodnotí blbo, a je to len nápad. Napriek tomu sa môže (a nemusí) v budúcnosti potvrdiť.A na preklad KV-->TMY veľmi nepozerám, pretože je takmer jedno, či je 2-6, alebo 1-7, proste je nerovnomerný a lepšie nebude. Nedá sa nastaviť rovnomerný preklad na 100% územia.
No, je mi jasné, že pri súčasnej trase L2 je dosť ťažké špekulovať o úprave odchodov, resp. prekladu na Vajnorskej radiále. Ak by sa o minútu posunula L4 v smere DU-->ZP, tak by sa musela posunuúť aj L2, a to v celej svojej trase, tj. odchody zo ŽSt. Nové mesto o minútu skôr. A to by sa potom museli o minútu - dve posunúť odchody L4 v zmere ZP-->DU. A to už sa celé komplikuje ? Lebo som si to trochu počítal, a to by potom mala súbeh s L5, teda by sedem - osem minút do Dúbravky nič nešlo. A takto by sme sa zamotali v potrebe posúvania všetkých električkových liniek ?
Ono ešte je otázne, či by sa nedala nejak zmeniť trasa L2 tak, aby sedela v tých prekladoch s L4 v smere na východ. Napr. či by to nevychádzalo o minútu kratšie pri točení Tunelom a Nábrežím v opačnom smere, ako sa točí teraz. To netuším... ?
Error 0x007