:)))))))))))))))))))))))
teraz som si vsimol, ze tie fotky mam na HDD nahrate od teba, co som tam vtedy bol.
teraz som si vsimol, ze tie fotky mam na HDD nahrate od teba, co som tam vtedy bol.
7939 na ceste, naburala aj do auta. Teste sa na fotky.
Sorry ak sme niekomu z vas nedali vediet, zomlelo sa to dost rychlo.
:o))Ale aspon vidno ze fandov je dost(a dost fanatickych :->).
)
d3k0
Majkl: BigMac to skomentoval takto: Su to Trabusti (tratovi b...i s toleranciou)! Takze tentokrat som z jeho ust nepocul nic zle na Krabustov