SI: S tymi trolikmi suhlasim aj ja s beusom. Mali by idelany vyjazd z vozovne cez Valassku na Mlynsku dolinu, potom kusok popri Botanickej a od Riviery hore - potom by sa cela 32-ka dala nahradit trolikmi, o 33-ke ani nehovorim.
hmmm, len ma prekvapuje ze este malo co svietit :-))))
d3k0
Si: Dost z nas 4400 videlo na vlastne oci a mam taky dojem, ze sa k nej nespravaju tak, ako keby isla do srotu. Na to tam maju ine vozy (4300 a 4802)