Reply on: Ike #186488:
najdes na stranke stareho mesta. cela koncepcia urcite este nie je ukoncena (lebo Rosova) a vraj aj rokuju z BPS park so zladenim podmienok, aby boli rovnake aj v BPS park.Samozrejme, kedze Rosova, cele to bude obhospodarovat sukromna firma.
810zssk
"Výsledok je pre mňa sklamaním, pretože posledný materiál o celomestskom parkovacom systéme mestská rada jednoznačne odmietla. Centralizácia parkovacej politiky znamená popieranie špecifík mestských častí. Iné potrebuje Staré Mesto, iné Petržalka. Preto sme sa štyri najväčšie mestské časti - Petržalka, Ružinov, Staré Mesto a Nové Mesto - dohodli, že do toho pôjdeme sami."
http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/doprava/dialnica-medzi-stupavou-a-lamacom-ostane-spoplatnena.html?page_id=307930
No a k automatom bola opat vydana TS, snad by to mohlo znamenat ze uz ich spustili: http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/doprava/v-meste-je-13-novych-multifunkcnych-automatov.html?page_id=307927