VSETCI DAKUJEME D3K0vi (a samozrejme aj tebe tr3mp ) A JA ESTE ODPORUCAM TYM CO TO STIHNU, KUPIT SI DNESNU PRAVDU! Jo a aj d3k0vej mame za peknu fotecku ;)))
Tak si spočítaj autobusy a trolejbusy v Prešove a uvedom si, že pre rovnakú dopravnú obslužnosť 3* väčšieho mesta nepotrebujem 3*viac vozokm ale 9*viac (za podmienky podobnej štruktúry. Okrem toho Prešov je mesto kompaktné a Bratislava rozťahané.
Ja neobhajujme, že je v BA všetko OK ale Tvoje rady sú ako z Marsu.
I.
Anndy> pokial som dnes dobre videl tak je to klima od firmy Thermo King. Sice sa mi nepaci, ale mozno bude lepsia ako Konvekta, alebo Webasto.
Btw. fakt by ma zaujimalo, ktora z tychto troch je lepsia. A pouzivame este aj nejake ine?
To hej, a potom ze stagnuje MHD, ked niekto ZADARMO nechce schemu... pana KK pozname, 10000000 dovodov preco NIE, ale ani jeden preco ANO!!!
Vtedy som to nevnimal, ale co som sa docital v historii, tak pocas CSSR bola doprava v BA o 100% lepsia...
Majkl: Nasiel som nove stranky o elinach v Rusku, Kazachstane, Ukrajine, Moldavsku, atd.
Tu su linky:
www.tramvaj.ru
www.tram-cz.by.ru/ - nasiel som to iba v rustine
www.23.tramvaj.ru
www.trolleway.tramvaj.ru/
www.almaty.tramvaj.ru/
www.photo.tramvaj.ru/ - foto elektriciek z byvalej CCCP
www.tramvaj.ru/video/begovaja.avi - Historicka elektricka cislo 23
Ved prave som si i myslel, ze to tiez tvori nadsenec. Ale ak je to tak, ako píšeš, tak je dobrý. A keby mal na to viac času, tak by to určite dorobil do optima.
Ja som podobne fungoval 8 rokov a viem o čom to je. Teraz konečne sa špecializujem na jednu vec, ktorú sa ešte stále učím, ale konečne nebudem z každého rožku troškum.
V DPB robi tu stranku clovek, ktory ma na starosti 1000 inych veci. Navyse on ani nie je specializovany "programator" na stranky a cele veldielo vznika v programe FrontPage. Takze necakaj, ze to bude ako iMHD, pripadne stranky inych DP
Nie som projektant, ale urcitú predstavu mám. Resp. asi 3 verzie a všetky počítajú s Hlavnou stanicou, s Nivami i Centrom. Ale to je na dlho, resp. viem to nakresliť. Písať o tom, je príliš na dlho.
Čo sa týka stránok, Pražská MHD nemá tak perfektne spracovanú históriu, resp. skoro vobec. Ale pre bežného užívateľa sú v prvom rade informácie o výlukách a nových linkách (táto stránka to má) a priameho vyhľadávania trasy cesty. Čo sa týka toho vyhľadávania na www.dpb.sk... Človek musí vedieť presné znenie názvu zastávky. Je to citlivé dokonca i na dľžne. Síce je tam uvedené že je to testovacia verzia, ale i tá je dokonca v ČEŠTINE.
České firmy sú plné slovenských programátorov a oni niesú schopný ani preložíť pár slov (cca. 40) do slovenčiny.
Ja niesom ten, čo len frfle, ale štve ma, že priamo DPB nebolo schopné spraviť "stránku pre cestujúcich" ale len takú, aby bola.
Ja som ale strašne rád, že sú nadšenci, ktorý spravili túto stránku imhd. Povodne som si myslel, že sa na toto zmohol DPB, ale až potom som si prečítal "Info o iMHD". Hlavne som bol milo prekvapený obšírnym zoznamom a fotkami starých trolejbusov. Keď som v 89. prišiel do Blavy na školu, tak ešte jazdili tie červené okrúhle trolejbusy, ktoré "spievali". Mal som spolužiaka, ktorý to dokázal výborne imitovať.
Preto neberte moju kritiku ako typickú slovenskú neschopnosť niečo pochváliť. Len som v niektorých veciach puntičkár. :-))
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Andrej (Anndy008)
Diky.