Reply on: Valec #185511:
No už toľko liniek existuje, pomaly už aj Senec cez Košice, Žilinu, Prahu, ... tie vzkm a dojazdy sa dajú rozhádzať akokoľvek, ale hlavné je to, že obsluha regionu v hviezdicovitom tvare už ani nefunguje... SL by potreboval riadne prevetranie svojich liniek a spojov, lebo je v tom už riadny guláš! ?
Raz som videl dve krátke plynové Vrakosy dokonca v Lehniciach... Ale už len oplechovaný skelet.
andrea.v
To sa vam este nikdy nestazoval ziaden vodic, ze ma problem, ked sa mu do autobusu chce narvat 2x viac ludi, ako je jeho kapacita?