Reply on: iang #185332:
Je pravda že sa do električiek montuje centrálne ovládanie kúrenia ale vodič musí mať to kúrenie zapnuté aby sa dalo vypínať a zapínať dialkovo inak to nefunguje.Teda vodič stým nie že nemá ale má do činenia.A po druhé ešte ten systém dialkového ovládania nefunguje ale sa plánuje spojazniť .
Pajo