Aj touto cestou by som chcel pozdraviť vodiča/vodičku (z toho, čo som videl od II. dverí vo vnút. zrkadle pohlavie určiť neviem) na dnešnej 3a8/8 (odchod 7:55 z Detvianskej) a rád by som odkázal, že aj cestujúci majú uši a naozaj nie je potrebné držať dvernú výstrahu od chvíle, kedy do vozidla nastúpila polovica zastávky a ostatní, nech si pohnú, podržím tú výstrahu kľudne aj viac ako 20 sekúnd!! ☠
810zssk
Regulerne odbocenie je take, ze pojdes v strednom pruhu odbocujucom dolava a za krizovatkou sa zaradis do praveho (BUS) pruhu a odbocis. Samozrejme. je to vtakovina.