Reply on: Petto #185105:
Sranda bude ak sa tam prihlási na Slovensku "exotická" značka, ktorá bude tie podmienky spĺňať a vyhrá to. Teda minimálne cena + pohotovostná hmotnosť. Ináč sranda bude ak by niekedy EÚ zistila podvod v tom tendri. Bratislavu by to položilo na nohy keďže by musela vrátiť dotáciu. ? Tak najlepšie by bolo upozorniť na to UVO. Ja som to síce robil len raz a to bol ešte starý zákon takže som s tým nič nenarobil. I keď avizovali možné zaradenie DPB do kontroly a o nejaký čas v DPB vykonal NKÚ kontrolu i keď tá bola na základe viacerých podnetov. ?
Zťp, pardon
. Jeden pán sa jej pýtal, či potrebuje lístok keď je ŽŤP, a ona, že neviem, otvorila dvere kabíny, a na ľudí: Potrebuje lístok, keď je žťp? NIE
Andreas.Papak
Potom, ako tu niekto písal, treba zaviesť tvrdú preferenciu električiek, prekopať CP, a zapáčilo sa mi aj to s tými šoto-deťmi, ktoré by sledovali naplnenie MHDčky