Vie mi niekto povedať,aký je stav na pozícii "revízor"?Príjmajú niekoho alebo majú plno?Hľadám si prácu a je mi jedno za aký peniaz to bude...Budem rád,že niečo zarobím ? za odpoveď
klíma stála 1 cent/kus...
ten by sa ani na obratiská pomaly nezmestil 
19roman97