Reply on: d3k0 #18080:
Ja som nikdy nepochopil ten napis "... ostatne vodic velmi dobre pozna" - to akoze vodic zastavky na znamenie nepozna?
. Toto mi pripomina, ze asi 10 rokov v STV unikalo nejakych 60 000 litrov vody mesacne a az pred par dnami zistili ze kde hehe... Bezna spotreba je 10 000 litrov
. A aj za toto sme platili... Zeby Rybnicek konecne zacal hladat diery v STV?
Andrej (Anndy008)
K tym napisom - nic v zlom, ale aj v osobnom aute mam plno prikazov, ci relativne strucnych malo privetivych viet a necitim sa nejako poskodeny, ako zakaznik. Proste niektore veci musim dodrziavat, minimanle kvoli vlastnej bezpecnosti a sa priznam, ze ich rad dodrziavam. A pravdepodobne sa tym aj vyrobca brani sudnemu napadnutiu, ze o tom neinformoval, aj ked sa to zda byt jasna vec.