Reply on: luky133 #181280:
Autobusy bývali plné aj predtým, ako im predĺžili trasu.„Chodia trikrát za hodinu, čo je komické, keďže je to jediný spoj,“ povedala študentka Diana zo Záhorskej Bystrice.A Slovak lines nie je náhodou tiež dopravca??? ?
http://cp.atlas.sk/bus/spojenie/
Zaujímavé je,že na zastávke Záhorská Bystrica-Krče stojí takmer každý spoj SL idúci od Záhoria
tak nech nedrístajú hovadiny,že je to jediný spoj ? to je niekomu tak zaťažko prejsť pár stovák metrov na Bratislavskú ulicu?To už sa rovno môžu sťažovať aj obyvatelia Chorvátskeho Grobu,že 630ka ich nerozvezie po celej obci priamo domov lebo je to jediný mestský autobus,ktorý tam premáva ?
Zamestnancami DPB sice nie su, ale su nim nepriamo plateni. Aj SBSkar u nas v robote musi byt slusny, hoci je externy.
Mike
Ináč ako pozerám ráno chodia do Marianky 3 páry spojov, čo sú 3 poradia, z toho dokonca dve delené. Takže to by sa dalo krásne vymeniť so 178, kde ráno citelis netreba a postačia tam bohate aj 10.5ky.. A poobede by už na špičku 50 išiel citelis a na 37 10.5 sor lebo čo som išiel poobede s 37 tak tam sa vždy všetci pomestili, aj keď sa v úseku Patrónka - Vrančovičova dosť tlačili...