Reply on: drink #180346:
suhlasim, ze treba viac revizorov, ale momentalne sa mi zda, ze skorej sikanuju slusnych ludi a turistov a samozrejme ze bezdomovcov si ani nevsimnu, a takisto aj prislusnikov nasej milovanej mensiny si nevsimnu. Strasne vela krat sa mi stala tato situacia, oni sa proste mozu vozit bez listka kolko chcu. Ale zda sa mi, ze grafitov je menej hlavne v novsich autobusoch.
drink
- Viac revízorov, ktorí by sa zamerali aj na vandalov a sústavne neplatiacich cestujúcich a správali by sa SLUŠNE k normálnym ľuďom.
- Vymyslieť a zverejniť "štandardný postup", ako sa má zachovať cestujúci (mlčky predpokladám, že šoféri takýto postup majú
- Asi by to predpokladalo lepšiu spoluprácu s políciou
- Udržiavať zariadenia DPB v takom stave, aby nefungoval efekt "kopa pýta viac"