Reply on: Miki #17937:
No proste ked cestujes viac ako 5 zastavok, tak musis stikat 2-pasmovy listok. Cestovat viac ako 5 zastavok podla mojej logiky znamena toto:Nastupna zastavka, dalsia zastavka 1.p, 1.p, 1.p - 1.p - 1.p - 2.p - 2.p ...
Zrejme syndrom 7303 a spol. Jeden bol 12m a jeden 15m. Boli sme dost sklamany, pretoze to strasne pistalo a interier bol rovnaky ako v autobuse. Zostal zadny "bar", ktory sme neocakavali v trolejbuse.
, nemaju take perfektne zazitky ako my (na DPO sa trochu cudovali, ze sme piati a ked sme dosli traja tak to bolo "dost" zaujimave). Boli sme vo vozovni Kriva, oficialne Tramvaje Moravska Ostrava, v nejakej trolejbusovej, videli sme priestory noveho modernoeho dispecingu a proste je tu skvele... V Ziline to bolo taktiez velmi pohodove, ale to uz mozno viete...
COLOR
btw. ludia pozdravujeme momentalne zo Ziliny. Navsteva tunajsieho DP sa nam mimoriadne vydarila, riaditel si obcas prezera iMHD, ale nepaci sa mu komunisticke usporiadanie straok hehe... Inak parada. Clanky budu!