Reply on: COLOR #17906:
To by som aj ja rad vedel, ze kto to zmazal :-)))
V skutočnosti je pre Rika najbližšie zastávka Viedenského typu a zachádzanie busov na elinové zastávky vo Viedni 
, budem mať sexkretárku.

Riko
sa čudujem že tých čurákov to nenapadlo skôr , robiť zastávky vo výške 1. schodu, na to treba asi 3 vysoké školy a návštevu EU komisára, krorý by nám to poradil, kedže sme (teda nie sme, ale niektorí sú presnejšie povedané) takí tupci že ich to nenapadlo skôr
bože to je tragické