taka otazka, myslite, ze by sa SA oplatilo niekde prevadzkovat nedotovanu regionalnu autobusovu dopravu? napriklad medzi PK a BA? autobusy tak chodi dost naplnene, podla mna, by boli v zisku ak by sa do toho pustili, ale to je len taka uvaha, prajem im vela stastia s vlakmi
Peon
Každopádne tá zmena určite nebola zadarmo - nové terčíky bolo treba vyrobiť s názvom zastávky, CP na všetkých zastávkach vyvesiť...