Reply on: Peon #176721:
Ale som rád, že vďaka zlúčeniu 1. a 2. pásma už revízori nemôžu buzerovať slušných ľudí na linkách 61, 63 a 96 v smere od Avion Shopping Park, keďže tá sa nachádzala v 2. pásme, ale neďaleká nasledujúca smer mesto bola v 1. pásme. ☺
Peon
Zaujímavé, že 901-ku ako si vedia ustrážiť vďaka predaju (príp. označovania) CL u vodiča. Ani raz som nevidel, žeby vodič aj to kontrolovanie označeného lístku bral na ľahkú váhu..
Ale rád by som vedel, že či sú nejaké tarifné úniky na 801-ke v smere do Rajky. Ja som samozrejme nikdy nič také neskúšal, ale hlavne cez pracovné dni podvečer keď aj do Jaroviec/Rusoviec/Čunova cestuje dosť ľudí, si neviem predstaviť ako si vodič ustráži, že mu nikto nejde do Rajky "načierno"...