Reply on: Joyki #176142:
no myslel som to preto, lebo ľudia by sa viac rozplynuli , ak by chodili až do petržalky, tak by to odľahčilo L93 a myslím si, že stanica v PE je v najlepšom stave v BA. Podľa mňa nie je naj. riešenie poslať všetky vlaky na 1 stanicu, kde ešte k tomu nechodia električky. Samozrejme nie všetky , ale iba niektoré vlaky a viem si potom predstaviť Linku 6 ŽST Nové Mesto - ŽST Vinohrady. Lebo teraz do PE nič nechodí okrem vlakov z AT, myslím si, že by vlaky až do PE boli využívané. Jednoducho keď by sa vlaky rozdelili na viac staníc, tak sa logicky zmenší aj nával.
810zssk