Reply on: Petto #176101:
Suhlasim. Jelacicova je sice out, ale nedaleko je Ruzova dolina, cize by sa to realizovat z tohto pohladu dalo. Ale asi nie su voze.
Do Viedne sa tade časovo ani finančne cestovať neoplatí, takisto ani na letisko Schwechat. A do tých rakúskych dediniek po trase pochybujem, že by bol dopyt zo Slovenska...
Peon
Vlaky prichádzajú do Wolfsthalu s meškaním cca 15 minút, takže 901-ka sa dá v pohode stihnúť - naviac tá obvykle mešká 5 minút a viac. Vo Wolfsthali nezachádza na železničnú stanicu.