Reply on: MatejBA #173063:
A co keby ti nedali ziadnu kozu? Ja mam z teba pocit, ze ty by si nebol spokojny so ziadnou alternativou co sa linky 133 tyka. Najlepsia by asi bola celodenna premavka 7 dni v tyzdni v nejakom zaujimavom intervale, nie?Mne sa nahodou ta terajsia verzia linky 133 paci, konecne sa ukaze, kolko ludi s tym vlastne cestovalo z Dlhych dielov az do mesta a nie len na Molecovu.
MatejBA
A ak sa ti nelubi 10 minut na L12 tak mozu dat 6 min rano miesto L9 alebo posilnit L28 a dat tam kapacitnejsie vozidla. Ale ty isto vies lepsie ako ja, co je pre KV dobre a co zle ...