Reply on: MatejBA #173059:
Jasne, lebo vsetky elektrickove linky jazdia v 12min intervale, akurat L12 bude jazdit v 10/12/10/15... Si normalny? Co je zle na 133 v takom rozsahu, ako ju navrhuju? Rano bude priame spojenie mesta a DD, poobede pouzijes elektricku. Nie, aby si bol rad aspon za to malo, ty bude este vykrikovat.
Marek1978