Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: 810zssk #172536:
Jaaaj ako abus, tak to potom v poriadku.
210 vznikla za ucelom priameho prepojenia HS-AS. Potom by sa CP 210 uz mohol upravit podla CP 21cky, aby bol v sedle preklad 7,5, kedze uz ani jedna by nesla na HS. 210 trebars 15/15/15.
Reply on: vŕŕŕhafffujsor #172523:
neviem čo si za hajzla, každopádne keď ťa osobne stretnem, tak to prežiješ s doživotnými následkami iba. A dokiaľ budú tieto sprosté paródie na mňa pokračovať tak sa tu budem objavovať dookola až Vás z toho porazí. Tvárite sa ako múdri, no v tej snahe vyzeráte ako nejaká uzavretá sekta retardov, čo si vyhradzuje právo na jedinečnú pravdu na čele s Igorkom.

Re #172517 Ike: aký zákon som porušil mi povedz ty mudrlant?! S499 nepoužíva hrubé výrazy? Používa. Nielen so mnou vyvoláva hádky, tak prečo mu nezrušíte účet? Keby ste mu ho zrušili za tie hádky pred 4 rokmi a urážky, tiež by zakladal nový účet. A keby ste mu ho zrušili aj potom za opätovné používanie vulgarizmov, zas by zakladal druhý účet. Vysvetlíš mi, prečo na neho pravidlá imhd.sk neplatia? Asi je s Vami velice za dobre,že?
Aké nepravdivé údaje som uviedol? Že za SOR stojí mafia? Vyvráťte mi to nejako! Vám SOR a J&T platia za obhajobu či čo? Že hentí mafiáni v kravatách nepodporujú spodinu na úkor slušných ľudí? Vyvráťte mi to nejakým rukolapným dôkazom, nejakým dôkazom, že ich činnosť je ozaj prospešná pre tých čo si to zaslúžia! Láskavo mi odcituj kde bol porušený zákon, kde som klamal, alebo uviedol nepravdivé informácie. Nepravdivých info tu už bolo, keby sa za nepravdivé info a vulgarizmy rušili nicky, asi by tu neostal jeden človek bez zakladania desiateho nového nicku. A hovoril som to už dávno, že ste hajzlíci, ktorí uplatňujú pravidlá na tejto stránke selektívne.

Re #172520 AAA: pokiaľ budú tieto kraviny s účtami, ktoré budú vystupovať akože som to ja, no tak zaiste tu budem zas a zas a kľudne aj IP ban môže byť, aj ten sa dá obísť ostatne. Takže sa môžte hrať na uzavretú spoločnosť, sektu SORu a zástancov mafie. ?
Reply on: Petto #172535:
Navyse, nikto nechce rusit spojenie HS-AS, akurat by pri HS vozidla stali na Predstanicnom namesti.
Reply on: Petto #172535:
Odovodni.
Reply on: Petto #172534:

- Nikde som nenavrhol trolejbus Hlavna stanica - Hrobonka, viem ze sa to neda
- Moja 41 je uplne realna, ak si si nevsimol je to len spojenie 147 a skratenej 41. Otocilo by sa tak ako dnes - cez Zochovu.
- Ako som napisal, lepsie ako 208 by bola ta 210.
Reply on: MatejBA #172532:
210 na Hrobonku je sice fajn ,ale spojenie HS-AS by malo zostat zachovane
Reply on: 810zssk #172528:
terajsia 41 v skratenej forme ani nemoze byt ( HS-Hrobonka) nemas tbus odbocenie z HS na Prazsku
tvoja navrhovana 41 tiez nerealne, nemas otocku na Hodzku v smere z Kramarov

Re #172526 810zssk: trebars kazdy druhy spoj 208cky k Hrobonke, no tie intervaly by boli hodne mimo ostatnych tbusov. A 41cka z Hrobonky na Safrana v intervale 16/24/16/24-36. Toto by aj realne islo, ale 208cka s 16min. intervalom asi neohuri nikoho,akurat tych co chodievali 41ckou z HS a zopar soferov v Hrobustova.

210 na Hrobonku je sice fajn ,ale spojenie HS-AS by malo zostat zachovane

Cize jak riesime, tak riesime - vidime, ze na tu Hrobonku sa velmi neda co presmerovat. Ked tak jedine presmerovat viacero liniek a nie 1-2.
Reply on: MatejBA #172532:
No kym je trat len po Hrobonku tak to je celkom rozumny napad. Ale ked uz bude na Patronku tak novu linku bude treba.
Reply on: 810zssk #172531:
normalne presmerovat 210 z Hl. St na Hrobonku/Patronku ci niekde do tej oblasti (cize nerobit zbytocne "novu" linku) 🙂 Z hlavnej sa da ist peso na SAVku popr s 1 prestupom na ASMN 🙂 (tie zvysne linky osobne neriesim 🙂 )
Reply on: MatejBA #172530:
Teraz v ramci coho? Mojho navrhu*, nahrady 41, alebo...? * v mojom navrhu by som ju skor zrusil

Ale mozno to by bolo lepsie riesenie ako moja 208.. nie tahat 208 k Hrobonke, ale potiahnut tam kazdy spoj 210 (ktora by potom nechodila na stanicu).
Reply on: 810zssk #172528:
tak by sa pripadne predlzila 210 🙂
Reply on: 810zssk #172528:
Blbost, ta 41 by zostala tak ako dnes.
Reply on: MatejBA #172527:
Suhlasim, ale nahradzat 41 trolejbusom je naozaj efektivne?

Skor by som to vo finale rad videl takto:

41 - Vozovna Hrobonova - Safranova - Budkova - Slavin - Hodzovo namestie a spat ?

40 (tbus) - Vojenska nemocnica - Patronka - Prazska - SAV - Racianske myto - Autobusova stanica

21 - Jana Jonasa-VW - Patronka - Valasska*

63 - Avion Shopping Park - Galvaniho - Roznavska - Trnavske myto - Racianske myto - Vazovova*

30/37 - Posilnenie (interval/typ vozidla) ako nahrada za 63

* kvoli tomu aby bol prestup na hrane k L40
Reply on: 810zssk #172524:
tak keby zatrolejovali celu trasu 41 tak by bola hned nejaka linka na tu trasu 🙂 a bolo by aj postavenie odbocky z Hl St na SAV, cim by sa jedna cast pre trolejovu 32 odstranila a ostal by usek Patronka - Molecova 🙂
Reply on: Sommelier #172525:
Preco? Ak sa naozaj budu redukovat t-busy tak nieco zostane. Urcite by slo nieco typu 2x za hodinu potiahnut 208 (namiesto Sulekovej by sla cez Prazsku na Hrobonku).
Reply on: 810zssk #172524:
sa o tom imho bude dať uvažovať po vyhlásení tendra na aspoň desať kusov 31Tr ?
Inak som celkom zvedavy ci po novej trati na Prazskej bude jazdit aj nejaka ina linka ako 201 (pripadne 202 a 212).

Je pri tejto stavbe nejaka podmienka typu, ze musi dojst k nahradeniu bus dopravy?

vŕŕŕhafffujsor

Reply on: MatejBA #172521:


Teraz vážne, rozhodol som sa, že sa Vám všetkým ospravedlním. Vlastne proti SORom nič nemám. Sú to pekné české autobusy.
A čo sa týka Dlhých Dielov, som homosexuál a moj priateľ žije v KV.
Osobne by som sa chcel ospravedlniť Igorkovi, pretože je naozaj odborník a ja som sa choval ako totálny blb. Ďalšie ospravedlnenie patrí zlošukovi, pretože si myslím, že je veľmi šikovný a má potenciál. Mám ho rád.

S tým Sorosom som to prehnal. Trpím totiž rozdvojenou osobnosťou a niekedy mám komplexy sám zo seba, preto sa zdá, že som extrémista

Tak dúfam, že tender na trolejbusy vyhrá SOR a potom dáme stretko, kde to oslávime 🙂

váš no.ev.di alias Dunčo ? ? ? ? ?
Reply on: AAA #172520:
mozno si da teraz S499ovu prezyvku ? vŕrhaffujsorhatekarlovkakillzahradnikvŕrhaf ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.