Reply on: Ámos #167954:
No však racionálne je mi jasné, že diskusie s vŕŕhafom nikam nevedú, len sa stále držím zásady, že boj s hlúposťou sa nedá vyhrať ale nesmie sa vzdať ? .
A potom budete radi, ak budete moct za 100 Kc ziskat aspon 1 euro
810zssk
Cez AT by to asi slo, ale kolko by to trvalo (a stalo), to netusim.