Reply on: eripmav #166012:
Napisal som co i len slovo o SKOLE managementu? Neboj sa, ja viem aka je to kvalitka
Ono ta trat je v BID, mozes tam na BID cestovat akymkolvek Os/Zr vlakom, len taky vlak zatial neexistuje ?
Martin Fundárek
(To nič nemení na mojom názore, že je lepšie mať na čele firmy človeka, ktorý rozumie veci a má manažérske schopnosti. V tomto sa stále treba učiť od Baťu.)