Fedor: Ak by si si pozorne prezrel www.dpb.sk, tak by si zistil, ze su tam prevadzkove udaje len z roku 1999 a nie z rokov 1996 a 1997. Dalej som zvedavy, kde si na www.dpb.sk videl pocty liniek za roky 1895-1998. Co sa tyka ekonomickych informacii, tie tam pre zmenu nie su vobec.
Mimochodom, tie lomitka pri mene su mi odniekial povedome...
Mimochodom, tie lomitka pri mene su mi odniekial povedome...
C
tiez som si myslel ze interface ale to je velka makacka, mam kamosa co robi okrajovo v atlas.sk a zevraj im to robi problemy a to makaju 12 hodin denne. A kedze doma nemam net tak problem lebo v skole si nechavat login (niekedy Exploder zapamata aj heslo ty koxo....)