Reply on: Valec #145382:
? a čo im napíšem? Vážený p. XY, vaše autobusy majú na hovno design, prosím Vás pekne zmeňte to. Za pochopenie ďakujem. S pozdravom, pogrcaný Dunčo"To som myslel odľahčene. Podľa mňa by ma odbili s tým, že ich vozidlá sa predávajú a nikomu vzhľad neprekáža. Ale skúsim, či nemôžu naozaj vyrábať všetky vozidlá bez hrbu a s novým designom a budem to formulovať jednoznačne inak ako na DF tuto.
? (odkaz je stále rovnako dlhý)
?
no.ev.di.
Re #145361 S499.1023: Nie niesom šofér, info o tom aký je Tedom mám od iných ľudí tu z DF, takže môžeš diskutovať s nimi. Keď som si tu Tedom zastával, tak bolo zle, poviem na Tedom dačo zlé a zas je zle. Tak sa mi zdá, že koľko ľudí toľko názorov ale ktorý je najbližší realite sa nedá zistiť.