Reply on: jakubko1996 #145296:
Električky budú jazdiť (od cca 6:00) odklonom cez Špitálsku, N95 cez Zochovu a po skončení "premietania" budú podľa potreby nasadené posilové spoje (autobusy aj električky).
Teraz ide o medailu na OH, prvykrat v historii v TOP4 nasi hokejisti - to tu od Goteburgu nebolo ?
Urobil som mnoho fotiek, z roznych uhlov, a aj tak som musel asi 75% dat prec kvoli chybam (rozmazanie, zle osvetlenie, niekto prebehol pred fotakom pocas fotenia atd) - a este aj iMHD vyselektovala fotky - ale kludne mozes ist do toho abusu a odfotit to (a potom rychlo zdrhat ? )
kecho
Re #145301 Mike: veď to teda aj bude zábavná nadväznosť "prázdniny" 83 vs. "rok" 88
Re #145302 MatejBA: od Gothenburgu sme hrali o medailu ešte aj v Helsinkách 03 a v Prahe 04 (a prvýkrát v Petrohrade 00)