Reply on: stevo #144972:
ako by sa mohol on dostať do kriminálu, keď ho celé predstavenstvo DPB + magistrát + Karloveská mafia kryjú... Ako veľmi rád by som si vypočul Braňov krik z väzenia pri dvíhaní mydla, ale to sa skôr do basy dostane niekto kto v hmotnej núdzi ukradne pár EUR alebo niečo v obchode ? neschopnosť justície a polície dostávať do basy veľkých grázlov treba kompenzovať aspoň nejak...
stevo
Zaujimalo by ma, kolko EUR a novych vozov vsetkych druhov by sme tu dnes mohli mat, keby sme nenakupovali predrazene busy po nevydarenych tendroch a nedotovani dopravy do Rakuska a pod.
Zaujimalo by ma, ci naozaj Zahradnik za to nepojde do kriminalu, ale dostane beztrestne dalsie teple miestecko na zpreneverovanie verejnych penazi.