Reply on: Solider #144652:
Neviem, či z ničoho nič.... Dal si čas aby nezištne cez volný čas behal po cestách a študoval zákony. Upozorňuje na základné chyby a na chyby cestného značenia a robí to dobre.... Ja si na veľa jeho reportáží a článkov spomeniem pri vedení osobného vozidla. Jeho vyjadrovacie schopnosti sú síce dosť zlé, ale záleží na tom?
Ike
"(2) Vodiči vozidiel, pre ktorých je vyhradený jazdný pruh určený, sú povinní vyhradený jazdný pruh použiť prednostne." ?
Re #144637 Ámos: nápodobne... poprípade sa mi stalo, že vodič mal smerovku a ja som stál ako pako, blikal som mu ako pako a on nepozeral ani do späťáku...
aj tak však púšťam a musím priznať, že veľa mi aj poďakuje bliknutím... no Drahovský ma pravdu, niektorí by sa mali preškoliť
Re #144611 Solider:
čo máš proti nemu?