Reply on: 2xT3SUCS #144360:
milý burger odpovedá -údržba? ako to viem? - lebo sa po Viedni aj po Bratislave pohybujem tak to vidím.komkrétny príklad aj viedenské 40ročné staré vozy "E" sú tiché, že ich pomály nepočuť a nemal som možnosť vidieť hrdzu, no zato Bratislavský najnovší typ K2S -jeden voz hrkotal tak že to bolo počuť hádam na kilometer ďaleko.
A stačí aj argument, že viaceré Viedenské električky úspešne pokračujú v kariére v Krakove, Miškovci a dokonca aj v Holandsku?
2xT3SUCS
btw: aký by mal byť čas od zavretia 2rí po zablok. ozn.? mal som občas (subjektívny) pocit, že neuplynulo ani 5s a už boli bloknuté...
pravda je, že aj superman by sa nejaký čas predieral k inému ozn. v prípade poruchy (výhodu by mali saxany, hm...)
mám dojem, že v prípade poruchy nemusia (a minimálne raz určite ani neboli) dôkladne prísni a dôslední a nekompromisní...
nevolám po benevolencii, naopak, páčilo by sa mi, keby som ich (revízorov) mal "na palube" častejšie. je mi tiež jasné, že kdekto by dokázal do ozn. strknúť niečo, aby ho znefunkčnil a mal argument že "no aha, čo som vravel, nefunguje..." a rovnako si viem predstaviť situáciu, že to stihnúť nejde (ak teda nerezignuješ na nepríjemnú možnosť pádu svojho alebo (povedzme) toho malého človiečika, ktorý je s tebou... chcem povedať, že to nie je čiernobiele (tak ako vlastne nič s výnimkou starých fotiek a televízorov)
PS: možno by sa bz mohol nechať inšpirovať a poučiť čez-om ?