No neviem, začína v tom byť riadny chaos, pretože prvokolónne Ikarusy sa pravidelne vypravujú na linky 78 a 83... Na odstavných plochách v Trnávke som zase pre zmenu videl voz z Jurajovho dvora... Čo sa to deje? Ide sa zlúčiť 1. kolóna s druhou?
Ktore mapy mas na mysli?


Spectre
(Mimochodom, ani ja foťák nenosím so sebou, pretože mám také 10kilové ruské hovado aj so statívom)