Reply on: kecho #143574:
aké metro? ? metro je passé, aspoň teda pre Petržalku. Metro si viem v BA predstaviť len v jednej jedinej trase : DVN (stanica) - Dúbravka - Harmincova - TESCO - Patrónka - Kramáre - Hl.st. - Kollárovo nám. - AS - Prievoz - Vrakuňa, pričom by sa na niektorých úsekoch využívali vlakové trate. Niečo ako metro v Osle, aspoň myslím, že tam to tiež funguje na podobnom princípe.
kecho
Re no.ev.di. #143401 : a načo? nepamätáš si, že trať Radlinského-HlSt je predsa iba provizórium (kým bude metro)?
?
Re Majo #143438 : lenýže on to nevyhlásil ako súkromná osoba, ale ako GR DPB
Re 810zssk #143474 : takže PKO potom bude SídloKO?
Re S499.1023 #143495 : malá poznámočka - tí "jeho zamestnanci" nemusia mať trvalý pobyt v BA
Re MatejBA #143550 : ...do funkcie starostu BA-KV či to skúsi s podporou SmerOK aj na primátora? inak, pekné od neho, že spravil tender na predražený bus a následne spravil super neodskúšaný lowcost so šestrením každého eura a teraz povie, že "nechávam nástupcovi voľné ruky" ?