Reply on: no.ev.di. #142947:
Aha a zabudol som odpovedať na otázku ohľadne ČS: Dôvodom je rozdielna frekvencia a rôzne spádové územia. Cez tunel jazdí málo ľudí. Keď som tadiaľ išiel naposledy, boli sme v šukafóne štyria - fíra, gazda, ja a jeden šotouš z Čiech.
enge2
na 7 minut/12/10 a vikendy 12. aby pobrala ludi ? s tym ze by mala preklad z 83 aspon cez vikendy.