richardhudec: Dom nemáš. Najviac bývaš v 2iz. byte. Netrep kofotiny dobže? Ja nemám náladu a ten ktorý dalej rozpráva čo ja hovorím tak velké DAKUJEM!!! Ako neviem očo tu niekomu ide! No nikdy nevieš čo ta čaká Riško. ?
- stačí ak niekto nevie nájsť svoj predplatný lístok. ?
kecho
Re #140707 slavius: veď predsa idú voľby :)"Čistiaca firma AS - Centrum ju ukončila v septembri" zaujímavé, že v niektorých busoch som videl predraženú nálepku aj s dátumomx xx.10.2009
ale viac by ma zaujímalo, čo je s tým predvolebným nápadom dať mhd tuším v marci či kedy zdarma (či si mám kúpiť ročnú alebo len kvartálnu električenku